درباره ما

خدمات پارس آنلاین
اینترنت
اینترنت پرسرعت
خدمات اینترنت ADSL
خدمات دیتاسنتر
تلفن آسان
ADSL در شهرستان ها
ادامه مطلب ...

 
چرا پارس ارتباطات؟
 
گروه شرکتهای پارس آنلاين معتقد است تا با تکيه بر توانايي های خود همواره می تواند همراهی خوب برای سازمانهای متقاضی ارتباطات ماهواره ای باشد.همکاری با سازمانهايي از قبيل سازمان سنجش، بانک ملی ايران، بانک کشاورزی، شرکت مپنا، شرکت داده ورزی سداد و .... گويای اين مدعاست.
  استفاده از تكنولوژي‌هاي جديد و مناسب
  امكان ارايه راه حل‌هاي جامع
  توانايي گروه‌هاي فني و رعايت استانداردها
  پشتيبانی و نگهداری خدمات
  انتخاب شركاي كاري مناسب
 
 
 
• استفاده از تكنولوژي‌هاي جديد و مناسب  
راه اندازي ايستگاه‌هاي ماهواره‌اي مركزي با استفاده از جديدترين تكنولوژي ‌هاي Open Standard و استفاده از محصولات معتبر از توليد كنندگان مطرح دنيا، علاوه بر فراهم نمودن امكان ارايه و پشتيبانی بهينه خدمات ارتباطات ماهواره ای(VSAT)، خطرات احتمالی استفاده از تكنولوژي‌هاي انحصاري را نيز به حداقل خواهد رساند. Image

  بازگشت به بالا


• امكان ارايه راه حل‌هاي جامع
گروه شركتهاي پارس آنلاين علاوه بر کسب پروانه خدمات ارتباطات ماهواره‌اي(SAP)، مجوزهای اينترنت پر سرعت (PAP) و بهره برداری از شبکه های راديويي (WiMAX) را نيز دارا بوده و در ارايه اين خدمات نيز در سطح کشور پيشتاز مي باشد.

http://www.parsonline.net/company_news/view/462?lang=fa

با توجه به توانايي‌های مذکور، کاربران اين شرکت قادر خواهند بود تا از خدمات ايجاد شبكه‌هاي اختصاصي با پوشش كامل در سطح كشور، با استفاده از بسترهاي مختلف زميني و ماهواره ای(Hybrid Solution)، بهره‌مند گرديده و هر چه بهتر به اهداف خود نايل گردند. علاوه بر اين شرکت پارس آنلاين امکان ارايه خدمات مركز داده‌ها (Data Center)، اينترنت و VoIP را نيز دارا می باشد که اين موضوع امكان ارايه خدمات جامع (Total Solution) را براي متقاضيان فراهم مي‌آورد.اين امر نه تنها موجب تنوع راه حل‌هاي بر قراری ارتباطات توسط گروه شرکتهای پارس‌آنلاين می گردد بلکه امکان انتخاب‌هاي متفاوت را برای متقاضيان فراهم نموده و در نهايت به کاهش هزينه‌های خدمات جامع خواهد ‌انجاميد.

  بازگشت به بالا


• توانايي گروه‌هاي فني و رعايت استانداردها  
شرکت پارس ارتباطات براي ارايه خدمات با كيفيت مطلوب همواره بر بکار گيری كارشناسان متخصص با دانش و تعهد كاري بالا تاکيد نموده و آن را يكي از شاخص‌هاي ارايه خدمات خود مي‌داند.همچنين اين شرکت در ارايه خدمات خود به رعايت اصول طراحي واجراي پروژه توسط مديران با تجربه توجه ويژه داشته و همواره استانداردهاي لازم را مد نظر قرار داده است. Image

  بازگشت به بالا


• پشتيبانی و نگهداری خدمات
شرکت پارس ارتباطات علاوه بر ايجاد ارتباطات مناسب با بهره گيری از پيشرفته ترين تکنولوژي، به حفظ برقراري و کيفيت خدمات خود نيز توجهی خاص دارد.
اين شرکت برای پشتيبانی خدمات خود سه سطح نگهداری را در نظر گرفته است که در جدول (1) به آن اشاره خواهد شد.
کاربران تمامی خدمات اين شرکت مي توانند در تمام مدت شبانه روز( 365*7*24) ضمن تماس با مرکز پشتيبانی, سوالات و مشکلات احتمالی خود را مطرح نموده و پاسخ لازم را دريافت نمايند.

  بازگشت به بالا


• انتخاب شركاي كاري مناسب  
سياست شرکت پارس ارتباطات در انتخاب شركاي كاري خارجي به گونه‌اي است كه خدمات مستمر و پشتيباني توسط ايشان به طور مستقيم قابل ارايه مي‌باشد. نصب و راه اندازي در محل، آموزش‌هاي تخصصي، ارايه امكانات جديد براي تجهيزات و تكنولوژي، از جمله مواردي است كه در انعقاد قرارداد با شركاي خارجي همواره از سوی اين شرکت مورد توجه قرار گرفته است. Image

  بازگشت به بالا
 
پارس ارتباطات
بومهن، پارک فن آوری پردیس، مرکز داده های پارس آنلاین
تلفن: 82208120
فاكس: 82208923
Copyright © 2007, All Rights Reserved By Pars Telecom