اخبار و رویدادها

خدمات پارس آنلاین
اینترنت
اینترنت پرسرعت
خدمات اینترنت ADSL
خدمات دیتاسنتر
تلفن آسان
ADSL در شهرستان ها
ادامه مطلب ...

 
اخبار و رویدادها
سرویس های جدید اینترنت پرسرعت پارس آنلاین

 

بنابه درخواست مکرر شما عزیزان و در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر و ارائه سرویس های متنوع تر اینترنت پرسرعت، شرکت پارس آنلاین سرویس های اینترنت پرسرعت محدود و نامحدود جدیدی را به سبد محصولات خود اضافه نموده است. این امکان برای شما کاربران عزیز فراهم شده است که سرویس اینترنت پرسرعت دلخواه خود را از میان گزینه های متعدد و برحسب نیاز خود انتخاب نمایید. امید است این اقدام بتواند بیش از پیش رضایت شما را به همراه داشته باشد.

 
قرعه کشی بزرگ مهرماه 1391 پارس آنلاین

گروه پارس آنلاین به پاس قدردانی از همراهان همیشگی و به منظور جلب رضایت مشتریان جدید اینترنت پرسرعت ADSL2+ برگزار می نماید:

 

هر۰۰۰ /١۰ تومان خرید یک گام تا برنده شدن ٢۰۶

 

چنانچه در بازه ١ تا ٣۰ مهر ماه ١٣۹١ اقدام به خرید یا تمدید ۶ ماهه یا یک ساله سرویس های اینترنت پرسرعت ADSL2+  پارس آنلاین نمائید در قرعه کشی جوایز بزرگ شرکت داده خواهید شد.

جوایز قرعه کشی شامل یک دستگاه خودرو ٢۰۶، ١۰۰ عدد نیم سکه بهار آزادی و ١۰۰ عدد ربع سکه بهار آزادی می باشد که تمامی کاربران و مشتریان جدید در قرعه کشی هریک از سه گروه جوایز فوق شرکت داده می شوند و متناسب با میزان امتیاز خود، شانس برنده شدن در قرعه کشی هریک از سه گروه جوایز را دارا می باشند. لازم به ذکر است که قرعه کشی ویژه کاربران و مشتریان حقیقی می باشد.

قرعه کشی در روز ١٣ آبان ١٣۹١ به مناسبت عید سعید غدیر خم، برگزار خواهد شد.

مشترکین فعلی که از ٢۵ شهریور ماه تا پایان زمان طرح فوق اقدام به تمدید سرویس های شش ماهه و یا یکساله اینترنت پرسرعت ADSL2+ می نمایند، نیز مشمول این طرح خواهند بود.

اطلاعات بیشتر ...

 
پارس ارتباطات
بومهن، پارک فن آوری پردیس، مرکز داده های پارس آنلاین
تلفن: 82208120
فاكس: 82208923
Copyright © 2007, All Rights Reserved By Pars Telecom